Artykuł sponsorowany (OR) Kryptoreklama

Zyskaj dostęp do internetu gdziekolwiek jesteś dzięki sprytnemu urządzeniu!

Czy, będąc poza domem, masz dosyć łączenia się z publicznym WiFi, które jest wolne, niestabilne i niebezpieczne? Jeśli tak, to zabierz ze sobą swój własny internet! Przenośne WiFi MUAMA Ryoko zapewni Ci solidne, szybkie i bezpieczne połączenie z internetem w prawie każdym miejscu.

Co to jest MUAMA Ryoko?

MUAMA Ryoko to mieszczący się w kieszeni modem bezprzewodowy, który umożliwia stworzenie wokół siebie sieć WiFi korzystając z sieci 4G LTE. Będziesz mógł podłączyć swój telefon, tablet, laptop lub inne urządzenie do Ryoko WiFi i być stale podłączonym do Internetu! Ryoko działa w 139 krajach na wszystkich 5 kontynentach, więc możesz już teraz zapomnieć o korzystaniu z niepewnego publicznego WiFi lub płaceniu wysokich opłat za międzynarodowy roaming.

Co więcej, MUAMA RYOKO zabezpieczy Twoje połączenia i zapewni pełne bezpieczeństwo ważnych danych.

Jaka jest rzeczywista cena za DARMOWE publiczne WiFi?

Każdego roku hakerzy, korzystając z publicznych WiFi i fałszywych hotspotów WiFi kradną ponad 1,2 miliarda Euro, a także gigabajtów różnych danych osobowych. Specjaliści od oszustw finansowych zgadzają się, że 67% osób, które korzystało z niezabezpieczonych publicznych WiFi w ciągu ostatnich 6 miesięcy naraziło się na ryzyko przechwycenia swoich prywatnych danych, zdjęć, dokumentów oraz pieniędzy.

Najnowsza cybernetyczna kradzież miała miejsce w zeszłą środę. Australijska policja poinformowała, że złodzieje dokonali przelewu Bitcoinów o wartości ponad 100 000 euro i ukradli wszystkie oszczędności z konta bankowego Franka Bakera w kwocie ponad 60 000 euro. Wszystko odbyło się, gdy był zalogowany do publicznej sieci WiFi w szpitalu. Rzecznik policji oznajmił, że Bitcoiny zostały przesłane na „nieznane konto, którego nie da się namierzyć” po tym, jak Frank zalogował się do publicznej sieci WiFi w szpitalu, aby sprawdzić swoje konto z walutą cyfrową.


Rosnąca popularność publicznych WiFi każe przypuszczać, że zagrożenia związane z bezpieczeństwem internetowym będą wzrastać. Czy nie byłoby wspaniale mieć własne, wysokiej jakości WiFi w każdym miejscu? Dzięki przenośnemu WiFi MUAMA Ryoko możesz stworzyć swoją własną zabezpieczoną WPA2 sieć WiFi.

Dlaczego ten mały gadżet jest taki wyjątkowy?

Jest to najefektywniejszy sposób, aby mieć swój własny bezpieczny internet w każdym miejscu i o każdej godzinie.

➠ BEZPIECZNE połączenie bez względu na to, gdzie jesteś:Stwórz swoje własne bezpieczne połączenie WiFi i udostępnij je innym podczas podróży biznesowej lub w trakcie odpoczynku. Wykorzystaj urządzenie na zewnątrz albo po prostu zwiększ zasięg DSL w swoim domu. Możesz blokować zawartości niechcianych stron oraz ustanowić limit połączenia. Urządzenie chroni także przed korzystaniem z niebezpiecznych aplikacji.

➠ Zachowujesz produktywność: Dzięki Muama Ryoko udostępnisz swoje połączenie internetowe poprzez WiFi aż 8 urządzeniom. Możliwe będzie połączenie się z tabletem, telefonem komórkowym, mikrotelefonem, konsolą do gier, laptopem i wieloma innymi urządzeniami. Udostępniaj bezpieczne połączenie z internetem swoim znajomym i rodzinie! Osiąga maksymalną prędkość pobierania do 150 Mb/s, dzięki czemu możesz oglądać filmy HD bez żadnych zakłóceń, a także pobierać pliki w ciągu paru sekund.

Działa Na Całym Świecie
Sieć 4G przez cały czas
Superszybka prędkość WiFi – 150 Mb/s
15-godzinny czas pracy baterii
Możliwość jednoczesnego podłączenia 8 urządzeń
Oszczędność pieniędzy na opłatach za roaming

➠ Mniejsze zużycie baterii: Korzystając z tego urządzenia, nie rozładujesz baterii w telefonie. Sieci 3G, 4G, LTE, a także hotspoty zużywają baterię prawie natychmiastowo! Przenośne urządzenie Ryoko WiFi wytrzyma nawet do 15 godzin pracy.

➠ Polepsz sposób swoich podróży oraz pracy w terenie: Zmniejsz opłaty za roaming i przestań raz na zawsze korzystać z publicznych Wi-Fi! Zamiast płacić dodatkowe pieniądze na każdym urządzeniu, połącz je wszystkie z MUAMA Ryoko

➠ Oszczędność czasu i pieniędzy: Twój Muama Ryoko zostanie dostarczony gotowy do użycia wraz z kartą SIM, która jest już zamontowana. Wystarczy po prostu włączyć urządzenie i z niego korzystać! Używaj taniego, bezpiecznego, szybkiego połączenia 4G na całym świecie.

✔ Bez żadnych umów

✔ Bez ukrytych opłat

✔ Opłacony i Gotowy do Użycia

✔ Doładuj swój limit danych przez internet, w dowolnym momencie

Kup Muama Ryoko ze swoją DARMOWĄ KARTĄ SIM już teraz!


Przenośne WiFi Muama Ryoko

Poprosiliśmy osoby, które korzystały z MUAMA Ryoko, o podzielenie się z nami swoimi wrażeniami. Wyniki pokazały, że zakup Ryoko przełożył się na istotne zwiększenie produktywności.

Czy ty też chcesz go kupić?

MUAMA Ryoko to przenośne WiFi, idealne dla osób podróżujących, rodziców czy studentów. Tak naprawdę jest odpowiednie dla każdego, kto chce przez cały czas mieć dostęp do zabezpieczonego internetu.

Poza tym, Muama Ryoko gwarantuje 100% bezpieczeństwa, co w praktyce oznacza brak wirusów oraz zero wycieków danych.

MUAMA Ryoko zapewnia wszystkie te rzeczy, a nawet dużo więcej!

POWYŻSZY TEKST JEST TEKSTEM REKLAMOWYM, A NIE ARTYKUŁEM MEDYCZNYM, WPISEM BLOGOWYM CZY WIADOMOŚCIĄ STWORZONĄ W CELU OCHRONY KONSUMENTÓW
OŚWIADCZENIE O CHARAKTERZE MARKETINGOWYM INFORMACJI: Ta strona internetowa jest portalem handlowym. Właściciel czerpie korzyść ze sprzedaży produktu oraz usług reklamowanych na tej stronie w zakresie ograniczonym do otrzymania zapłaty tylko za spełniające warunki polecenie klienta.
OŚWIADCZENIE O CHARAKTERZE REKLAMOWYM INFORMACJI: Ta strona internetowa oraz produkty i usługi, o których mowa na stronie, służą reklamie i sprzedaży. Ta strona nie ma na celu publikacji rzeczywistych wiadomości. Wszystkie osoby występujące na zdjęciach, które zostały użyte na stronie, są modelami. Właściciel strony oraz właściciel produktów i usług, o których mowa na stronie, świadczą usługi, które klient może sprawdzić.
Sprawdź dostępność